I Ryder Cup A vs. B
I Ryder Cup A vs. B| Wyniki cyklu Pucharowego A&A 2014| V Puchar A&A 2014 - Finał| Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej 2014| IV Puchar A&A 2014| III Puchar A&A 2014| VII Mistrzostwa Klubu A&A Golf Club | II Puchar A&A 2014| I Puchar A&A 2014| II Turniej Golf & Darts| II Turniej Golf & Bilard| III Turniej Golf & Bowling| III Turniej Golf & Table Tenis|
I RYDER CUP A VS. B | ||||||||||
WYNIK KOŃCOWY |
DRUŻYNA A | 11,5 | VS. | 4,5 | DRUŻYNA B |
RUNDA 2 | ||||||||||
A&A ARKADIA | ||||||||||
A | GRACZ | HCP | PUNKTY | WYNIK | MATCH | WYNIK | PUNKTY | GRACZ | HCP | B |
Bielawski Jerzy | 9,5 | 1 | 7&6 | 1 |
|
| Lewandowski Andrzej | 9,9 | ||
Olczyk Waldemar | 15,9 |
|
| 2 | 4&3 | 1 | Tamborek Jakub | 11,6 | ||
Grodziński Tadeusz | 8,4 | 1 | 6&4 | 3 |
|
| Staniaszek Damian | 12,1 | ||
Jędrzejewski Adrian | 3,8 | 1 | 3&1 | 4 |
|
| Usielski Piotr | 12,0 | ||
Wójcik Mirosław | 10,4 | 1 | 4&2 | 5 |
|
| Cechowski Przemysław | 16,4 | ||
Kaźmierczak Oskar | 7,2 | 0,5 | AS | 6 | AS | 0,5 | Gozdek Ryszard | 13,2 | ||
Jędrzejewski Dariusz | 9,1 | 1 | 7&5 | 7 |
|
| Bubas Sławomir | 18,1 | ||
Staniaszek Grzegorz | 18,0 |
|
| 8 |
| 1 | Osiński Rafał | 11,2 | ||
| 82,3 | 5,5 |
| 2,5 |
| 104,5 |
RUNDA 1 | ||||||||||
ROSA PRIVATE GOLF CLUB | ||||||||||
A | GRACZ | HCP | PUNKTY | WYNIK | MATCH | WYNIK | PUNKTY | GRACZ | HCP | B |
Bielawski Jerzy | 9,5 | 1 | 5&3 | 1 |
|
| Lewandowski Andrzej | 9,9 | ||
Olczyk Waldemar | 15,9 |
|
| 2 | 9&8 | 1 | Usielski Piotr | 12,0 | ||
Grodziński Tadeusz | 8,4 | 1 | 6&5 | 3 |
|
| Cechowski Przemysław | 16,4 | ||
Jędrzejewski Adrian | 3,8 | 1 | 7&6 | 4 |
|
| Gozdek Ryszard | 13,2 | ||
Wójcik Mirosław | 10,4 |
|
| 5 | 1 up | 1 | Tamborek Jakub | 11,6 | ||
Kaźmierczak Oskar | 7,2 | 1 | 5&4 | 6 |
|
| Staniaszek Damian | 12,1 | ||
Jędrzejewski Dariusz | 9,1 | 1 | 2&1 | 7 |
|
| Osiński Rafał | 11,2 | ||
Zieliński Grzegorz | 10,6 | 1 | 2&1 | 8 |
|
| Bubas Sławomir | 18,1 | ||
| 74,9 | 6 |
| 2 |
| 104,5 |
Kapitan A&A GC Tadeusz Grodziński powołuje następujące osoby do reprezentacji A na I Ryder Cup A vs. B:
1. Grodziński Tadeusz – Kapitan 8,4
2. Jędrzejewski Adrian 3,8
3. Kaźmierczak Oskar 7,2
4. Majsterek Arkadiusz 7,7
5. Jędrzejewski Dariusz 9,1
6. Bielawski Jerzy 9,5
7. Wójcik Mirosław 10,4
8. Zieliński Grzegorz 10,6
Kapitan A&A GC Ryszard Gozdek powołuje następujące osoby do reprezentacji B na I Ryder Cup A vs. B:
1. Gozdek Ryszard – Kapitan 13,2
2. Lewandowski Andrzej 9,9
3. Osiński Rafał 11,2
4. Tamborek Jakub 11,6
5. Usielski Piotr 11,9
6. Staniaszek Damian 12,2
7. Cechowski Przemysław 16,4
8. Bubas Sławomir 18,0