Wyniki Cyklu Tuniejów Pucharowych
Turniej Kapitański "Grzaniec"| Wyniki Cyklu Tuniejów Pucharowych| III Puchar A&A Golf Club| Turniej Dwóch Kijów| I Turniej A&A Texas Scramble | II Puchar A&A Golf Club| I Puchar A&A Golf Club| Mistrzostwa A&A GC 2011|
Wyniki III Pucharu A&A Golf Club 2011
LP | IMIĘ I NAZWISKO | I Puchar | II Puchar | III Puchar | Suma |
1 | Bielawski Jerzy | 78 | 85 | 88 | 163 |
2 | Zieliński Grzegorz Jr | 81 | 83 | x | 164 |
3 | Rogalski Piotr | 96 | 87 | 83 | 170 |
4 | Majsterek Arkadiusz | 91 | 80 | 94 | 171 |
5 | Szewczyk Jarosław | x | 90 | 89 | 179 |
6 | Lewandowski Andrzej | 101 | 92 | 88 | 180 |
7 | Pieńkowski Maciej | 88 | 98 | x | 186 |
8 | Grodziński Tadeusz | DSQ | 93 | 94 | 187 |
9 | Bubas Sławomir | 107 | 100 | 98 | 198 |
10 | Wieczorek Rafał | x | 101 | 98 | 199 |
11 | Cechowski Przemysław | 95 | 105 | 105 | 200 |
12 | Osiński Rafał | 100 | x | 104 | 204 |
13 | Gozdek Ryszard | DSQ | 108 | 99 | 207 |
14 | Staniaszek Damian | x | 99 | 108 | 207 |
15 | Staniaszek Grzegorz | 114 | x | 93 | 207 |
16 | Golis Mirosław | x | 130 | 104 | 234 |
17 | Kaczanowski Michał | 116 | 118 | 122 | 234 |
18 | Dębski Marek | 131 | 133 | 105 | 236 |
19 | Sadłowski Andrzej | 139 | 131 | 119 | 250 |
20 | Olczyk Waldemar | x | 128 | 127 | 255 |
21 | Usielski Piotr | x | 134 | 121 | 255 |
22 | Kowalczewski Adam | 130 | 141 | 132 | 262 |
23 | Kaźmierczak Oskar | 77 | x | x | 77 |
24 | Zawada Grzegorz | x | x | 82 | 82 |
25 | Niewczas Leszek | x | x | 83 | 83 |
26 | Grzegorz Zieliński | x | 87 | x | 87 |
27 | Ryś Janusz | x | x | 90 | 90 |
28 | Skudlarski Łukasz | 91 | x | x | 91 |
29 | Wiatr Rhea | x | x | 92 | 92 |
30 | Wójcik Mirosław | x | 92 | x | 92 |
31 | Wielgus Mariusz | x | x | 94 | 94 |
32 | Panas Elżbieta | x | x | 95 | 95 |
33 | Nguyen Tan Binh | x | x | 95 | 95 |
34 | Bogowicz Mirosław | x | x | 96 | 96 |
35 | Styczyński Maciej | x | x | 100 | 100 |
36 | Dutkowski Wojciech | x | x | 102 | 102 |
37 | Wieczorek Wiktor | x | 106 | x | 106 |
38 | Kubielski Mikołaj | 107 | x | x | 107 |
39 | Tętnowski Edward | x | 109 | x | 109 |
40 | Soroko Jarosław | 115 | DSQ | x | 115 |
41 | Walaszek Tadeusz | x | x | 116 | 116 |
42 | Domżał Sławomir | x | x | 119 | 119 |
43 | Rawicki Eryk | 120 | DSQ | x | 120 |
44 | Ryś Grażyna | x | x | 120 | 120 |
45 | Trepczynski Pawel | x | x | 123 | 123 |
46 | Pardus Włodzimierz | x | x | 136 | 136 |
47 | Majsterek Anna | 138 | x | x | 138 |
48 | Sojka Dariusz | x | x | 138 | 138 |
49 | Berliński Sebastian | 150 | x | x | 150 |
50 | Mikułko Stanisław | x | 151 | x | 151 |